24 stycznia 2022

Marka JAKO

Marka JAKO istnieje na rynku już 30 lat, konsekwentnie rozwijając wysokiej jakości linię profesjonalnej odzieży oraz akcesoriów dla sportowców, klubów, związków i organizacji sportowych.

 

Sprawdź: https://jakosport.pl/

 

Program produktów skierowany jest głównie do uprawiania drużynowych dyscyplin sportowych. Pierwszymi klientami były kluby piłkarskie, jednak obecnie w ofercie znaleźć można szeroki wybór odzieży dla osób uprawiających siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, a także stroje dla biegaczy, miłośników fitness, bieliznę termiczną oraz wiele innych.

 

Wieloletnie doświadczenia produkcyjne, pasja, jakość i uważna obserwacja rynku, klientów i ich potrzeb zaowocowała stworzeniem solidnego sprzętu sportowego z kompleksowym serwisem. Stale poszerzana gama produktów z nowoczesnym wzornictwem i bardzo dobra relacja ceny do jakości sprawiają, że marka JAKO zdobywa nowych, wiernych klientów nie tylko w Polsce. To również know-how i wieloletnie doświadczenie w logistyce i dystrybucji wysokogatunkowej odzieży z dopracowanymi katalogami.

 

Trampkarki

Młodziczki

Orliczki

+48 693 474 175

Żaczki

Sponsorzy

Kontakt

Akademia

 

©Copyright Aquila

O nas